Home / Aksesuarlar / Mikrotik RBGPOE

Mikrotik RBGPOE

Mikrotik RBGPOE

Herhangi bir RouterBOARD‘ı Gigabit Ethernet üzerinden çalıştırmak için yeni MikroTik RBGPOE Gigabit PoE adaptörü. Güç kaynağınızı bağlayın ve ardından enjektörü RouterBOARD cihazına bağlamak için bir ethernet kablosu kullanın.

Kuleye giden kablo sayısının azaltılmasına yardımcı olur.

9-48V PoE’yi destekleyen herhangi bir RouterBOARD ile kullanım için.

GPOE’da ekranlı konektörler bulunur.

 

 

Ürün Özellikleri

ayrıntılar
Ürün Kodu RBGPOE
Giriş gerilimi 9 – 48 V
Çıkış gerilimi Girişi ile aynı
Önerilen fiyat

 

mikrotik_teknik_servis
Mikrotik Flex-guide, Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha uzun süre yüksek verim ile kullanmak istediğiniz bunun için oluşan sorunlarda mutlaka profesyonel yardım almanız gerekir. Bu alanda Mikrotik teknik servis hizmetimiz ile Mikrotik marka ürünlerinizde oluşan sorunlar karşısında çözüm odaklı yaptığımız çalışmalarımız ile daha verimli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz her türlü sorunda yeterli bilgi ve deneyim ile en kısa sürede sorunun asıl nedenini belirleyerek bu şekilde duruma müdahale etmektedir. Yaşanılan arıza durumlarında onarım veya yedek parça değişimleri ile Cihazları daha uzun süre kullanmanız için hizmet verilmektedir.
Facebook Comments

About admin

Check Also

Mikrotik Hostpot Kurulumu

Mikrotik Hotspot Nedir? Hotspot türkçe karşılığı ‘Sıcak Nokta’ anlamına gelmektedir.  Kablosuz internetin belirli bir alanda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir