Home / Aksesuarlar / Mikrotik Flex-guide

Mikrotik Flex-guide

MikroTik Flex-guide

Mikrotik Flex-guide, İç ve dış mekanda kullanıma uygun, üstün bağlantı kalitesi için 50 cm uzunluğa sahip süper düşük kayıplı bir kablo, bu kablo üstün eşleştirme ve kayıp değerleri sunar.

Bu kablonun adı, bu ürünün üst düzey özelliklerini belirtmek için “esnek” ve “dalga kılavuzu” kelimelerini birleştirmekten gelir.

İç iletken gümüş kaplı bakırdır ve mümkün olan en iyi sinyal kalitesi için her iki konektör de kıvrılarak lehimlenmiştir. BaseBox ve RPSMA konnektörlü diğer ürünler için idealdir ve çoğu antenle çalışır.

Ürün Özellikleri

ayrıntılar
Ürün Kodu ACRPSMA
Sıklık 6GHz’e kadar
Eşleştirme -20dB üstü
Çalışma sıcaklığı -55C ila 125C
Sinyal kaybı 0.65dB’nin altında
Önerilen fiyat
mikrotik_teknik_servis
Mikrotik LDF 5, Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha uzun süre yüksek verim ile kullanmak istediğiniz bunun için oluşan sorunlarda mutlaka profesyonel yardım almanız gerekir. Bu alanda Mikrotik teknik servis hizmetimiz ile Mikrotik marka ürünlerinizde oluşan sorunlar karşısında çözüm odaklı yaptığımız çalışmalarımız ile daha verimli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz her türlü sorunda yeterli bilgi ve deneyim ile en kısa sürede sorunun asıl nedenini belirleyerek bu şekilde duruma müdahale etmektedir. Yaşanılan arıza durumlarında onarım veya yedek parça değişimleri ile Cihazları daha uzun süre kullanmanız için hizmet verilmektedir.

 

Facebook Comments

About admin

Check Also

Mikrotik Hostpot Kurulumu

Mikrotik Hotspot Nedir? Hotspot türkçe karşılığı ‘Sıcak Nokta’ anlamına gelmektedir.  Kablosuz internetin belirli bir alanda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir