DynaDısh 6 Özellikleri
Mikrotik Dynadish 6, başarılı 5 GHz modelimizle aynı etkili anten tasarımını ve muhafazasını kullanır, ancak bu yeni cihaz lisanslı 6GHz frekansında çalışır. Bu, daha yüksek hız ve daha fazla erişim için genellikle doymuş 5 GHz frekanslarından daha az parazit anlamına gelir. En popüler WiFi frekanslarının üzerinde çalışarak artık kablosuz bağlantılarınızı gürültülü problemlerle karşılaşmadan yoğun kulelerden kurabilirsiniz.
Dynadish 6, Güvenilir bir noktadan noktaya bağlantıyı hızlı bir şekilde kurmak için ihtiyacınız olan her şey ile basit ve tamamen entegre bir üründür.
Bu ürün lisanssız ISM bantları için uygun değildir. Cihaz kullanımı ülke düzenlemelerine tabidir. Distribütör stokuna ve ülke düzenlemelerine bağlı olarak bulunabilirlik sınırlı olabilir.

Özellikler
| ayrıntılar | |
|---|---|
| Ürün Kodu | RBDynaDishG-6HnD |
| Mimari | MIPSBE |
| İşlemci | AR9344 |
| CPU çekirdek sayısı | 1 |
| CPU nominal frekansı | 600 MHz |
| boyutlar | Ø 404 mm |
| Lisans seviyesi | 4 |
| İşletim sistemi | RouterOS |
| RAM boyutu | 64 MB |
| Depolama boyutu | 16 MB |
| Depolama türü | FLAŞ |
| Test edilmiş ortam sıcaklığı | -40 ° C ila 70 ° C |
| Önerilen fiyat | |
Açılması
| ayrıntılar | |
|---|---|
| PoE içinde | Pasif PoE |
| PoE giriş geriliminde | 12-30 V |
| DC giriş sayısı | 1 (PoE-IN) |
| Maksimum Güç Tüketimi | 10 W |
Kablosuz
| ayrıntılar | |
|---|---|
| Kablosuz 6 GHz zincir sayısı | 2 |
| Kablosuz 6 GHz Max veri hızı | 300 Mbit / s |
| Kablosuz 6 GHz standartları | 802.11 / n |
| 6 GHz için anten kazancı dBi | 25 |
| Kablosuz 6 GHz çip modeli | AR9344 |
Ethernet
| ayrıntılar | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet bağlantı noktaları | 1 |
Diğer
| ayrıntılar | |
|---|---|
| PCB sıcaklık monitörü | Evet |
| Gerilim Monitörü | Evet |
Kablosuz özellikler
| 6 GHz | İletim (dBm) | Hassasiyet almak |
|---|---|---|
| 6MBit / sn | 30 | -93 |
| 54Mbit / sn | 27 | -80 |
| MCS0 | 29 | -93 |
| MCS7 | 24 | -76 |
Ethernet test sonuçları
| RBDynaDishG-6HnD | AR9344 1G 1 port testi | ||||||
| kip | Yapılandırma | 1518 bayt | 512 bayt | 64 bayt | |||
| kpps | Mbps | kpps | Mbps | kpps | Mbps | ||
| Köprü | yok (hızlı yol) | 81.0 | 983,7 | 232,0 | 950,3 | 269.6 | 138.0 |
| Köprü | 25 köprü filtre kuralı | 81.0 | 983,7 | 86.0 | 352.3 | 87.6 | 44,9 |
| Yönlendirme | yok (hızlı yol) | 81.0 | 983,7 | 210.0 | 860,2 | 226,9 | 116.2 |
| Yönlendirme | 25 basit kuyruk | 81.0 | 983,7 | 103.9 | 425,6 | 106.6 | 54.6 |
| Yönlendirme | 25 ip filtre kuralı | 56.8 | 689,8 | 59.6 | 244.1 | 60.5 | 31.0 |
Mikrotik Türkiye Master Distributorü ve forum destek sitesi Bir başka WordPress sitesi