
911 Lite5 Dual NEDİR?
Düşük maliyetli CPE cihazları oluşturmak için mükemmeldir.
RB911-5HnD, entegre bir 5Ghz Dual Chain kablosuz karta sahip küçük bir CPE tipi RouterBOARD kablosuz yönlendiricidir. Para için üstün değer sağlayan, güçlü 600MHz CPU ile donatılmıştır.
– RB911-5HnD-US (ABD), 5170-5250MHz ve 5725-5835MHz frekansları için fabrikada kilitlenmiştir. Bu kilit kaldırılamaz.
– RB911-5HnD (Uluslararası), 5150MHz-5875MHz aralığını destekler (Belirli frekans aralığı, ülke düzenlemelerine göre sınırlandırılabilir).
Özellikler
| ayrıntılar | |
|---|---|
| Ürün Kodu | RB911-5HnD |
| Mimari | MIPSBE |
| İşlemci | AR9344 |
| CPU çekirdek sayısı | 1 |
| CPU nominal frekansı | 600 MHz |
| boyutlar | 105x105mm |
| Lisans seviyesi | 3 |
| İşletim sistemi | RouterOS |
| RAM boyutu | 64 MB |
| Depolama boyutu | 16 MB |
| Depolama türü | FLAŞ |
| Test edilmiş ortam sıcaklığı | -40 ° C ila 70 ° C |
| Önerilen fiyat | $ 45.00 |
Açılması
| ayrıntılar | |
|---|---|
| PoE içinde | Pasif PoE |
| PoE giriş geriliminde | 6-30 V |
| DC giriş sayısı | 1 (PoE-IN) |
| Maksimum Güç Tüketimi | 7 W |
Kablosuz
| ayrıntılar | |
|---|---|
| Kablosuz 5 GHz zincir sayısı | 2 |
| Kablosuz 5 GHz Max veri hızı | 300 Mbit / s |
| Kablosuz 5 GHz standartları | 802.11 / n |
| Kablosuz 5 GHz çip modeli | AR9344 |
Ethernet
| ayrıntılar | |
|---|---|
| 10/100 Ethernet bağlantı noktaları | 1 |
Kablosuz özellikler
| 5 GHz | İletim (dBm) | Hassasiyet almak |
|---|---|---|
| 6MBit / sn | 26 | -96 |
| 54Mbit / sn | 22 | -77 |
| MCS0 | 26 | -96 |
| MCS7 | 21 | -71 |
BroşürAçık
Hızlı KılavuzAç
RouterOS akım yayınİndir
RouterBoot bellenimiİndir
Tasarım dosyalarıAç
RouterOS yazılım kılavuzuAç
Uygunluk bildirimiAçık (CE)
Uygunluk bildirimiAçık (FCC)
Ethernet test sonuçları
| RB911-5HnD | AR9344 100M 1 port testi | ||||||
| kip | Yapılandırma | 1518 bayt | 512 bayt | 64 bayt | |||
| kpps | Mbps | kpps | Mbps | kpps | Mbps | ||
| Köprü | yok (hızlı yol) | 8.1 | 98.4 | 23.5 | 96.3 | 148.0 | 75.8 |
| Köprü | 25 köprü filtre kuralı | 8.1 | 98.4 | 23.5 | 96.3 | 87.6 | 44,9 |
| Yönlendirme | yok (hızlı yol) | 8.1 | 98.4 | 23.5 | 96.3 | 148.0 | 75.8 |
| Yönlendirme | 25 basit kuyruk | 8.1 | 98.4 | 23.5 | 96.3 | 106.6 | 54.6 |
| Yönlendirme | 25 ip filtre kuralı | 8.1 | 98.4 | 23.5 | 96.3 | 60.5 | 31.0 |
Facebook Comments
Mikrotik Türkiye Master Distributorü ve forum destek sitesi Bir başka WordPress sitesi