RB911G-2HPnD NEDİR?
RB911G-2HPnD, yüksek güçlü 2,4GHz kablosuz kartı olan küçük bir kablosuz yönlendiricidir. Gigabit portu, 802.11n kablosuz hızlarının tüm potansiyelinden faydalanmaya yardımcı oluyor.
Hem Ethernet hem de MMCX portlarına 16kV ESD koruması sağlamıştır.
Özellikler
| ayrıntılar | |
|---|---|
| Ürün Kodu | RB911G-2HPnD |
| Mimari | MIPSBE |
| İşlemci | AR9342 |
| CPU çekirdek sayısı | 1 |
| CPU nominal frekansı | 600 MHz |
| boyutlar | 105x105mm |
| Lisans seviyesi | 3 |
| İşletim sistemi | RouterOS |
| RAM boyutu | 64 MB |
| Depolama boyutu | 128 MB |
| Depolama türü | NAND |
| Test edilmiş ortam sıcaklığı | -40 ° C ila 70 ° C |
| Önerilen fiyat | $ 49.00 |
Açılması
| ayrıntılar | |
|---|---|
| PoE içinde | Pasif PoE |
| PoE giriş geriliminde | 6-30 V |
| DC giriş sayısı | 2 (DC jakı, PoE-IN) |
| DC jak girişi Gerilimi | 6-30 V |
| Maksimum Güç Tüketimi | 10 W |
Kablosuz
| ayrıntılar | |
|---|---|
| Kablosuz 2,4 GHz zincir sayısı | 2 |
| Kablosuz 2,4 GHz Maksimum veri hızı | 300 Mbit / s |
| Kablosuz 2,4 GHz standartları | 802.11b / g / n |
| Kablosuz 2,4 GHz çip modeli | AR9342 |
Ethernet
| ayrıntılar | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet bağlantı noktaları | 1 |
Diğer
| ayrıntılar | |
|---|---|
| PCB sıcaklık monitörü | Evet |
| Gerilim Monitörü | Evet |
BroşürAçık
Hızlı KılavuzAç
RouterOS akım yayınİndir
RouterBoot bellenimiİndir
Tasarım dosyalarıAç
RouterOS yazılım kılavuzuAç
Uygunluk bildirimiAçık (CE)
Uygunluk bildirimiAçık (FCC)
Ethernet test sonuçları
| RB911G-2HPnD | AR9342 1G 1 bağlantı noktası testi | ||||||
| kip | Yapılandırma | 1518 bayt | 512 bayt | 64 bayt | |||
| kpps | Mbps | kpps | Mbps | kpps | Mbps | ||
| Köprü | yok (hızlı yol) | 81.0 | 983,7 | 232,0 | 950,3 | 269.6 | 138.0 |
| Köprü | 25 köprü filtre kuralı | 81.0 | 983,7 | 86.0 | 352.3 | 87.6 | 44,9 |
| Yönlendirme | yok (hızlı yol) | 81.0 | 983,7 | 210.0 | 860,2 | 226,9 | 116.2 |
| Yönlendirme | 25 basit kuyruk | 81.0 | 983,7 | 103.9 | 425,6 | 106.6 | 54.6 |
| Yönlendirme | 25 ip filtre kuralı | 56.8 | 689,8 | 59.6 | 244.1 | 60.5 | 31.0 |
Facebook Comments
Mikrotik Türkiye Master Distributorü ve forum destek sitesi Bir başka WordPress sitesi
