Home / Aksesuarlar / Mikrotik Woobm-USB

Mikrotik Woobm-USB

Mikrotik Networks Türkiye

Mikrotik Networks Woobm-USB

Kablosuz bant dışı yönetimi USB çubuğu Mikrotik Woobm-USB herhangi bir ağ yöneticisi için yararlı bir yardımcıdır. Herhangi bir RouterBOARD USB portuna takmanız yeterlidir; bu, cihazın konsoluna kablosuz olarak erişmenizi sağlar. Kablosuz bir erişim noktası olarak kurulur ve yönlendiricinizi yapılandırmak için tam özellikli bir terminal arayüzüne erişebileceğiniz ve Woobm’un kendisini yapılandırabileceğiniz basit bir web arayüzüne sahiptir.

Kablosuz bir istemci olarak bile çalışabilir: birçok cihazı yönetmek istiyorsanız, tüm Woobms’ları sunucu odanızdaki bir AP’ye bağlayın ve yönlendiricileri oradan yönetin.

 

 

Özellikler

ayrıntılar
Ürün Kodu Woobm-USB
Sıklık 2.4GHz
Kablosuz 2,4 GHz standartları 802.11b / g / n
Önerilen fiyat

 

 

mikrotik_teknik_servis
Mikrotik Flex-guide, Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha uzun süre yüksek verim ile kullanmak istediğiniz bunun için oluşan sorunlarda mutlaka profesyonel yardım almanız gerekir. Bu alanda Mikrotik teknik servis hizmetimiz ile Mikrotik marka ürünlerinizde oluşan sorunlar karşısında çözüm odaklı yaptığımız çalışmalarımız ile daha verimli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz her türlü sorunda yeterli bilgi ve deneyim ile en kısa sürede sorunun asıl nedenini belirleyerek bu şekilde duruma müdahale etmektedir. Yaşanılan arıza durumlarında onarım veya yedek parça değişimleri ile Cihazları daha uzun süre kullanmanız için hizmet verilmektedir.

 

 

Facebook Comments

About admin

Check Also

Mikrotik Hostpot Kurulumu

Mikrotik Hotspot Nedir? Hotspot türkçe karşılığı ‘Sıcak Nokta’ anlamına gelmektedir.  Kablosuz internetin belirli bir alanda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir