Home / Aksesuarlar / Mikrotik mUPS

Mikrotik mUPS

Mikrotik Networks Türkiye

 Mikrotik mUPS

Mikrotik MUPS, 12 V pil konektörü ile pil yedekleme özelliğine sahip bir PoE enjektörüdür. Sadece bir Gigabit PoE enjektörü gibi çalışır, ancak güç kesildiğinde, 12 V aküye geçer. Güç kaynağınız 28 V olsa bile, bağlı RouterBOARD güç kaynağı kaybolduğunda yeniden başlatılmayacak, şeffaf bir şekilde 12 V aküye geçecek. LED’ler DC hattını veya pil kullanımını, pilin şarjını ve düşük pil seviyesini (<% 50) gösterir.

RouterOS‘ta, batarya gücüyle çalışırken, giriş gerilimini komut dosyasıyla izleyerek tespit etmek mümkündür, çünkü voltaj RouterOS yeniden başlatılmadan değişecektir.

MUPS, ağınızı daha güvenilir hale getirmek için veya güneş veya otomotiv kurulumları gibi sabit güç girişinin bulunmadığı durumlar için basit ve kompakt bir cihazdır.

MUPS’u herhangi bir tek 12V pil ile kullanabilirsiniz (AGM, Jel, Kurşun Asit, normal araç aküleri, derin deniz pilleri, vb.).

Not: 12 V batarya dahil değildir ve başka bir yere monte edilmelidir. PoE çıkışı maksimum akım sınırı 700 mA @ 24 V; 1 A @ 20 V (pille çalışırken).

Özellikler

ayrıntılar
Ürün Kodu MUPS
DC giriş sayısı 2 (DC jakı, PoE-IN)
DC jak girişi Gerilimi 12-28 V
PoE giriş geriliminde 12-28 V
Önerilen fiyat
mikrotik_teknik_servis
Mikrotik Flex-guide, Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha uzun süre yüksek verim ile kullanmak istediğiniz bunun için oluşan sorunlarda mutlaka profesyonel yardım almanız gerekir. Bu alanda Mikrotik teknik servis hizmetimiz ile Mikrotik marka ürünlerinizde oluşan sorunlar karşısında çözüm odaklı yaptığımız çalışmalarımız ile daha verimli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz her türlü sorunda yeterli bilgi ve deneyim ile en kısa sürede sorunun asıl nedenini belirleyerek bu şekilde duruma müdahale etmektedir. Yaşanılan arıza durumlarında onarım veya yedek parça değişimleri ile Cihazları daha uzun süre kullanmanız için hizmet verilmektedir.

 

Facebook Comments

About admin

Check Also

Mikrotik Hostpot Kurulumu

Mikrotik Hotspot Nedir? Hotspot türkçe karşılığı ‘Sıcak Nokta’ anlamına gelmektedir.  Kablosuz internetin belirli bir alanda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir