Mikrotik LHG 2
Mikrotik LHG 2, Işık Kafası Izgarası (LHG), devrim niteliğindeki bir fiyata entegre çift kutuplu 18 dBi ızgara antenli, kompakt ve hafif 2.4 GHz 802.11b / g / n kablosuz bir cihazdır. Noktadan noktaya bağlantılar veya uzun mesafelerde CPE olarak kullanım için mükemmeldir ve Nv2 TDMA protokolünü destekler.
Izgara tasarımı rüzgara karşı koruma sağlar ve anten elemanının kablosuz ünite içine yerleştirilmiş olması kablolarda kayıp olmaz.

Özellikler
| ayrıntılar | |
|---|---|
| Ürün Kodu | RBLHG-2nd |
| Mimari | MIPSBE |
| İşlemci | QCA9533 |
| CPU çekirdek sayısı | 1 |
| CPU nominal frekansı | 650 MHz |
| boyutlar | Ø 391 x 222 mm |
| Lisans seviyesi | 3 |
| İşletim sistemi | RouterOS |
| RAM boyutu | 64 MB |
| Depolama boyutu | 16 MB |
| Depolama türü | FLAŞ |
| Test edilmiş ortam sıcaklığı | -40 ° C ila 70 ° C |
Açılması
| ayrıntılar | |
|---|---|
| PoE içinde | Pasif PoE |
| PoE giriş geriliminde | 10-30 V |
| DC giriş sayısı | 1 (PoE-IN) |
| Maksimum Güç Tüketimi | 5 W |
Kablosuz
| ayrıntılar | |
|---|---|
| Kablosuz 2,4 GHz zincir sayısı | 2 |
| Kablosuz 2,4 GHz Maksimum veri hızı | 300 Mbit / s |
| Kablosuz 2,4 GHz standartları | 802.11b / g / n |
| 2.4 GHz için anten kazancı dBi | 18 |
| Kablosuz 2,4 GHz çip modeli | QCA9533 |
Ethernet
| ayrıntılar | |
|---|---|
| 10/100 Ethernet bağlantı noktaları | 1 |
Kablosuz özellikler
| 2,4 GHz | İletim (dBm) | Hassasiyet almak |
|---|---|---|
| 1MBit / sn | 26 | -100 |
| 11Mbit / sn | 26 | -93 |
| 6MBit / sn | 28 | -94 |
| 54Mbit / sn | 24 | -78 |
| MCS0 | 28 | -94 |
| MCS7 | 23 | -75 |
Ethernet test sonuçları
| RBLHG-2nd | QCA9533 100M bir bağlantı noktası testi | ||||||
| kip | Yapılandırma | 1518 bayt | 512 bayt | 64 bayt | |||
| kpps | Mbps | kpps | Mbps | kpps | Mbps | ||
| Köprü | yok (hızlı yol) | 8.1 | 98.4 | 23.5 | 96.3 | 173.6 | 88.9 |
| Köprü | 25 köprü filtre kuralı | 8.1 | 98.4 | 23.5 | 96.3 | 82.2 | 42,1 |
| Yönlendirme | yok (hızlı yol) | 8.1 | 98.4 | 23.5 | 96.3 | 160.8 | 82.3 |
| Yönlendirme | 25 basit kuyruk | 8.1 | 98.4 | 23.5 | 96.3 | 118.7 | 60.8 |
| Yönlendirme | 25 ip filtre kuralı | 8.1 | 98.4 | 23.5 | 96.3 | 53,9 | 27.6 |
Facebook Comments
Mikrotik Türkiye Master Distributorü ve forum destek sitesi Bir başka WordPress sitesi