
RB911G-5HPacD NEDİR?
RouterBOARD 911G-5HPacD, 802.11ac destekli, düşük maliyetli küçük form faktörlü CPE panomuzdur. Liste fiyatı yalnızca 79 ABD doları olduğundan düşük maliyetli 802.11ac CPE cihazları oluşturmak için mükemmeldir. Yine de cihaz çok güçlü, 720MHz CPU, 128MB RAM, Gigabit Ethernet portu, güç girişi ve onboard 802.11ac 5GHz Dual Chain kablosuz bağlantı sistemi ile donatıldı. RouterOS L3 lisansı ile birlikte gelir.
– RB911G-5HPacD-US (ABD), 5170-5250MHz ve 5725-5835MHz frekansları için fabrikada kilitlenmiştir. Bu kilit kaldırılamaz.
– RB911G-5HPacD (Uluslararası), 5150MHz-5875MHz aralığını destekler (Belirli frekans aralığı, ülke düzenlemelerine göre sınırlandırılabilir).
| ayrıntılar | |
|---|---|
| Ürün Kodu | RB911G-5HPacD |
| Mimari | MIPSBE |
| İşlemci | QCA9557 |
| CPU çekirdek sayısı | 1 |
| CPU nominal frekansı | 720 MHz |
| boyutlar | 105x105mm |
| Lisans seviyesi | 3 |
| İşletim sistemi | RouterOS |
| RAM boyutu | 128 MB |
| Depolama boyutu | 128 MB |
| Depolama türü | NAND |
| Test edilmiş ortam sıcaklığı | -40 ° C ila 70 ° C |
| Önerilen fiyat | $ 79.00 |
Açılması
| ayrıntılar | |
|---|---|
| PoE içinde | Pasif PoE |
| PoE giriş geriliminde | 8-30 V |
| DC giriş sayısı | 2 (DC jakı, PoE-IN) |
| DC jak girişi Gerilimi | 8-30 V |
| Maksimum Güç Tüketimi | 12 W |
Kablosuz
| ayrıntılar | |
|---|---|
| Kablosuz 5 GHz zincir sayısı | 2 |
| Kablosuz 5 GHz Max veri hızı | 867 Mbit / s |
| Kablosuz 5 GHz standartları | 802.11 / n / ac |
| AC hız | AC1200 |
| Kablosuz 5 GHz çip modeli | QCA9882 |
Ethernet
| ayrıntılar | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet bağlantı noktaları | 1 |
Diğer
| ayrıntılar | |
|---|---|
| PCB sıcaklık monitörü | Evet |
| Gerilim Monitörü | Evet |
Kablosuz özellikler
| 5 GHz | İletim (dBm) | Hassasiyet almak |
|---|---|---|
| 6MBit / sn | 31 | -96 |
| 54Mbit / sn | 27 | -81 |
| MCS0 | 30 | -96 |
| MCS7 | 27 | -77 |
| MCS9 | 22 | -72 |
Ethernet test sonuçları
| RB911G-5HPacD | QCA9557 1G tüm bağlantı noktası testi | ||||||
| kip | Yapılandırma | 1518 bayt | 512 bayt | 64 bayt | |||
| kpps | Mbps | kpps | Mbps | kpps | Mbps | ||
| Köprü | yok (hızlı yol) | 81,2 | 986,1 | 234,9 | 962,2 | 477,7 | 244,6 |
| Köprü | 25 köprü filtre kuralı | 81,2 | 986,1 | 118.4 | 485.0 | 119.5 | 61.2 |
| Yönlendirme | yok (hızlı yol) | 81,2 | 986,1 | 234,9 | 962,2 | 408.2 | 209,0 |
| Yönlendirme | 25 basit kuyruk | 81,2 | 986,1 | 158.3 | 648,4 | 165.8 | 84.9 |
| Yönlendirme | 25 ip filtre kuralı | 64.8 | 786,9 | 70.4 | 288,4 | 60,9 | 31,2 |
Mikrotik Türkiye Master Distributorü ve forum destek sitesi Bir başka WordPress sitesi